کُریت

کلینیک راهبردهای یادگیری تدابیر سازمانی کُریت

20
سازمان همکار
لیست سازمان ها
40
گواهی نامه ها
لیست گواهی نامه ها
300
دوره های آموزشی
لیست دوره ها

مرکز مشاوره مدیران کُریت

تنها مرکز مشاوره مدیران عامل در ایران که به صورت ورک شاپ ها و کارگاه های عمومی و مشاوره ها خصوصی مدیران در مسیر موفقیت کسب و کارهایشان توسط اساتید، کار آفرینان و متخصصان کار آزموده و با تجربه، یاری می رساند.

چرا مشاوره با گروه مشاوران کُریت؟

موفقیت سازمان های بزرگ مرهون هنر اندیشیدن و توانایی تبدیل انرژی های ذهنی به توانمندیهایی است که قادراست افقهای جدیدی را گشوده و آفریننده ثروتهایی باشد که نه تنها فرصت ها و مزیت ها، بلکه تهدید ها و چالش های محیط را مطمح نظر قرار دهد. اسطوره های سازمانی واجد مشترکاتی هستند که ماهیت عملیاتی دارند و از باورهای عمیق موفقیت برخوردارند. شناخت مؤلفه های ثروت آفرین و بکارگرفتن آن برای صاحبان بنگاه های اقتصادی در موقعیت های محیطی پرنوسان، اطمینان از کاهش خطاهای مدیریتی و تصمیم گیری را افزوده و این موضوع امروزه نصب العین توسعه کارآفرینی و کارآمدی شرکت ها قرارگرفته است.

هلدینگ علمی – پژوهشی کُریت با افتخار اعلام می دارد که پس از سال ها کسب تجارب علمی و بنگاهی در تعاملات با صاحبان اندیشه کارآفرینی و موفقیت های مدیریتی و با همت اساتید، دانشمندان و پژوهشگران زبده بعنوان پیش تاز عرصه ثروت آفرینی و شهرت زایی سازمانها و بنگاه های اداری، تجاری و اقتصادی از شمال و شمال شرق کشور، کارگاه های توانمد سازی و آموزش های حل مسئله را در کوتاهترین زمان های ممکن و مبتنی بر اشتراکات بین المللی در ایران و صاحبان موفق سازمان ها برگزار نماید و راه دشوار پیشرفت های تجاری را تسهیل و تسریع نماید.

به جرات می توان گفت کارگاه های توانمند سازی هلدینگ کُریت در نوع خود منحصر به فرد است و هر چالش یا رویداد غیر ممکن سازمانی را ممکن خواهد ساخت. هنر ما، شکفتن استعدادهایی است که معتقدیم در بطن سازمان ها و مدیران شایسته سازمان ها وجود دارد اما رویدادهای تکراری و جاری روزمره مانع از شناخت آن قابلیت های ثروت آفرینی است.

امیدواریم با پیوستن به شبکه قدرتمند توانمند سازان سازمانی، گامی مؤثر در سهم ارزش آفرینی علم و تجربه های مدیریتی سازمان ها و نهادهای اجتماعی بر داشته شود.

رئیس هیئت مدیره دکتر هادی کریمی

تیم اساتید ما